forum foto
    Forum fotograficzne Strona Główna Forum fotograficzne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
małe "co nie co"
Autor Wiadomość
greentoja
Amator

Wysłany: 2012-01-18, 21:06   

Witam :) Tak się składa, że zaczęłam od niedawna moja przygodę z fotografią. Daleko mi jeszcze do tych wszystkich, którzy spojrzą i wiedzą jak ustawić aparat i jaki uchwycić kadr. Nie będę wymieniała wszelakich umiejętności i dobrego oka profesjonalisty - bo daleko mi do tego. Jednak ku ocenie zaglądających tutaj wrzucę małe "co nie co".

4a.jpg
Pierwsze znaki nadchodzącej jesieni
Plik ściągnięto 127 raz(y) 284,79 KB

3b.jpg
Ujęła mnie jej samotność.
Plik ściągnięto 139 raz(y) 268,02 KB

2b.jpg
Tutaj zafascynowało mnie nurkowanie :)
Plik ściągnięto 124 raz(y) 244,71 KB

1.jpg
Próba zrobienia zdjęcia "makro" :)
Plik ściągnięto 127 raz(y) 298,43 KB

Sandra
Amator

Wysłany: 2012-01-19, 09:15   

fajne , podoba mi się najbardziej ta kaczka !

fotoman
Amator

Wysłany: 2012-02-08, 18:57   

Bardzo fajnie wyszły ci te zdjęcia, jakiego aparatu używałaś do ich zrobienia ?

numberfive 
Amator
fotomaniak

Wysłany: 2012-02-15, 17:30   

Pierwsze zdjęcie niestety mnie nie porwało. Nic w nim oryginalnego i ujmującego. Z owadami dokładnie to samo. Fotograf musi być artystą, musi szukać swojego stylu, swojego natchnienia, a nie powielać styl innych. Jedyne zdjęcie, które mi się spodobało to ta łódka. Ma jakiś specyficzny klimat... Samotna łódź na brzegu wody. Mamy kontrast opuszczonej, spokojnej łodzi - z nieprzewidywalną, nieodgadnioną wodą. Jedynie to zdjęcie warte uwagi. Reszta niestety - marna masówka.

Sandra21 
Amator

Wysłany: 2013-03-01, 09:37   

fajne te zdjęcia , dobrze jak byś dała ich więcej

Hertia
Amator

Wysłany: 2013-03-02, 16:55   

Bardzo ładne zdjęcia najbardziej spodobało mi się zdjęcie nurkującego ptaka i samotna łódka. Natomiast pierwsze bardzo pospolity motyw krajobrazu lini drzew nad rzeczką niezbyt przyciągający uwagę, drugie z owadami nie jest zbyt ostre ale nie zniechęcaj się a na pewno będą Ci wychodziły coraz lepsze zdjęcia.

Andrzejek12
Amator

Wysłany: 2013-03-04, 18:16   

Moim zdaniem bardzo dobrze Ci idzie bo zdjęcia ukazują piękno otaczającego świata. Oby tak dalej! :)

Aneta90
Amator

Wysłany: 2013-03-09, 10:32   

A mnie z kolei bardzo spodobała się próba zrobienia zdjęcia "makro". Wspaniale uchwycone zostały te dwa owady. A zdjęcia piękne.

andziu_la 
Amator

Wysłany: 2014-12-03, 20:06   

Zgadzam się sie mówcą do góry, zdjęcie próby makro wyszło fantastycznie :)

Tidus 
Amator

Wysłany: 2015-09-30, 19:37   

numberfive napisał/a:
Pierwsze zdjęcie niestety mnie nie porwało. Nic w nim oryginalnego i ujmującego. Z owadami dokładnie to samo. Fotograf musi być artystą, musi szukać swojego stylu, swojego natchnienia, a nie powielać styl innych. Jedyne zdjęcie, które mi się spodobało to ta łódka. Ma jakiś specyficzny klimat... Samotna łódź na brzegu wody. Mamy kontrast opuszczonej, spokojnej łodzi - z nieprzewidywalną, nieodgadnioną wodą. Jedynie to zdjęcie warte uwagi. Reszta niestety - marna masówka.

Co do pierwszego i ostatniego zdjęcia się z Tobą zgadza. Ale ta łódka też niczego nowego nie wnosi. Moim zdaniem zdjęcie z kaczą jest ciekawe ze względu na maro jak i pomysł.

Odpowiedz do tematu